Wyświetl pojedynczy post
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44543
Stary 19.05.2011, 15:08
Jeśli chodzi o wypożyczonych zawodników to Chaveza i Cikosa bym wykupił od razu. Chavez co ostatnio pokazał jest najpewniejszy w defensywie choć zdarzają mu się błędy od razu je naprawia. Cikos gra solidnie w defensywie, a i daje dużo w ofensywie. Jest młody, zauważył i docenił go selekcjoner Słowacji.

Co do reszty... Rios - z żalem out, jego początki świetne mimo brak strzelonych bramek, Branco - out, Boukhari - jeśli nie chcieli by za niego zbyt dużej sumy zostawił bym go.

Ponadto trzeba bez lewego obrońcy nic w Europie nie zawojujemy, z całym szacunkiem dla Dragana ale on nie jest obrońcą. Środkowy obrońca, skrzydłowy oraz napastnik mile widziani.

Do tego przesunął bym jakiegoś zawodnika młodego, który wyróżnia się w MESA - Michał Czekaj, Nalepa.
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
Odpowiedz cytując