Jeśli chodzi o wypożyczonych zawodników to Chaveza i Cikosa bym wykupił od razu. Chavez co ostatnio pokazał jest najpewniejszy w defensywie choć zdarzają mu się błędy od razu je naprawia. Cikos gra solidnie w defensywie, a i daje dużo w ofensywie. Jest młody, zauważył i docenił go selekcjoner Słowacji.
Co do reszty... Rios - z żalem out, jego początki świetne mimo brak strzelonych bramek, Branco - out, Boukhari - jeśli nie chcieli by za niego zbyt dużej sumy zostawił bym go.
Ponadto trzeba bez lewego obrońcy nic w Europie nie zawojujemy, z całym szacunkiem dla Dragana ale on nie jest obrońcą. Środkowy obrońca, skrzydłowy oraz napastnik mile widziani.
Do tego przesunął bym jakiegoś zawodnika młodego, który wyróżnia się w MESA - Michał Czekaj, Nalepa.