|
Wystawianie rezerwowego składu byłoby strasznie nieprofesjonalnie. Cudować ze składem to można w sparingach, a nie przed takim meczem jak z Legią. Liczy się prestiż, żeby znowu się nie okazało, że mistrzowska Wisła przywozi z Warszawy bagaż pięciu goli.
|