mr_kwolf napisał(a):

|
Nic nie wyśpiewa bo kwota wykupu jest zapisana w umowie wypożyczenia.
|
Taaa... Pamiętasz jak było przy pierwszym podejściu z Gargułą? Sam Łukasz i jego menedżer nie wiedzieli do kiedy ma kontrakt podpisany z Bełchatowem. Tu też piszemy o tym co przeczytamy w gazetach, a jak jest w kontrakcie nikt nie wie, może nawet Erik. Ale zawsze jest prawo Webstera. Nie jestem w pełni obeznany z jego zasadami, ale o ile się nie mylę Cikos pod niego podchodzi
