Wyświetl pojedynczy post
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44539
Stary 19.05.2011, 14:24
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Nic nie wyśpiewa bo kwota wykupu jest zapisana w umowie wypożyczenia.
Taaa... Pamiętasz jak było przy pierwszym podejściu z Gargułą? Sam Łukasz i jego menedżer nie wiedzieli do kiedy ma kontrakt podpisany z Bełchatowem. Tu też piszemy o tym co przeczytamy w gazetach, a jak jest w kontrakcie nikt nie wie, może nawet Erik. Ale zawsze jest prawo Webstera. Nie jestem w pełni obeznany z jego zasadami, ale o ile się nie mylę Cikos pod niego podchodzi
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując