Wyświetl pojedynczy post
zuls
Banita
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3639
Stary 19.05.2011, 14:05
simone napisał(a):Wyświetl post
No to weź mi wytłumacz dlaczego tak nagle PiS wziął w obronę środowisko kibicowskie? Dlaczego mam wierzyć w szczerość ich intencji skoro nigdy do tej pory takich poglądów nie głosili? Czyżby kolejna "cudowna wyborcza przemiana", ciekawe jak ją wytłumaczą po wyborach, znowu za dużo leków czy tym razem coś innego...?
Jakbyś czytał Gazetę Polską, to byś tego nie napisał.

No, ale jak wszem o wobec głoszą, że "tego się nie czyta"...
Odpowiedz cytując