Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Nosalka
Member
Od: 03.2008
Offline
#
44529
19.05.2011, 13:15
Cikos z meczu na mecz gra coraz lepiej. Widać u niego progres i może nam wyrosnąć solidny prawy obrońca na lata. Jak dla mnie to powinniśmy go wykupić.
Nosalka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nosalka
Znajdź inne posty napisane przez Nosalka