Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21974
Stary 19.05.2011, 12:26
mastahkillah napisał(a):Wyświetl post
Zna ktoś się dobrze na ubezpieczeniach? Kończy mi się ubezpieczenie samochodu, moze polecicie gdzie teraz go ubezpieczyć, żeby było w miare tanio? Nie znam się na tym, może Axa direct ?
Ja jeżdżę od 4 lat do tej samej kobiety - multiagentki. Co roku sprawdzam u innych brokerów czy da się wyhaczyć coś taniej i nigdy się nie udało. Pani nazywa się Barbara Władyniak a biuro ma na ul. Jugowickiej dokładnie na przeciwko warsztatu samochodowego Vakko. Mi w tym roku wyszło najtaniej w ... PZU. Niestety ubezpieczenia poszły kosmicznie w górę a podobno mają iść jeszcze bardziej.
Odpowiedz cytując