|
Piłkarze dla niego to nie problem, bo przecież ma pod swoimi skrzydłami 50-60 zawodników. Do tego ma stadion pobudowany, który co prawda nie jest bardzo nowoczesny, ale bez problemu można na nim zarabiać.
A poza tym jaki klub miał brać?
Legia - zajęta
Disco - zajęte
Wisła - zajęta
Amica - zajęta
|