Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12960
Stary 19.05.2011, 12:18
Piłkarze dla niego to nie problem, bo przecież ma pod swoimi skrzydłami 50-60 zawodników. Do tego ma stadion pobudowany, który co prawda nie jest bardzo nowoczesny, ale bez problemu można na nim zarabiać.

A poza tym jaki klub miał brać?
Legia - zajęta
Disco - zajęte
Wisła - zajęta
Amica - zajęta
Odpowiedz cytując