Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
mastahkillah
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Olkusz
Offline
#
21972
19.05.2011, 11:57
Zna ktoś się dobrze na ubezpieczeniach? Kończy mi się ubezpieczenie samochodu, moze polecicie gdzie teraz go ubezpieczyć, żeby było w miare tanio? Nie znam się na tym, może Axa direct ?
Olkusz 100% Wisła Strażnicy Srebrnego Miasta!!
mastahkillah
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mastahkillah
Znajdź inne posty napisane przez mastahkillah