Ale po tym roku znowu się to zmienia i w przyszłym będzie podobnie do tego, o czym Ty mówisz.
Z tą różnicą że likwiduje się podział na podstawowy i rozszerzony
Ja dzisiaj poszedłem bez przygotowania na angielski R i 19/20

szczescie, jeszcze tylko polski