Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3974
Stary 19.05.2011, 11:25
coni napisał(a):Wyświetl post
Polecam dwie pierwsze strony tego watku. Fajnie sie czyta zwlaszcza ze zdobylismy MP.
Jak każdy temat dotyczący piłkarzy/ludzi pracujących w klubie... Tylko ten z stadionem pozostaje ciągle aktualny...
Odpowiedz cytując