|
Jestem zdania że jeśli już mamy nie grać najmocniejszym składem, to odpocząć powinni tylko i wyłącznie piłkarze kontuzjogenni lub tacy którzy lubią grać indywidualnie,dryblowac, przez co bardziej są narażeni na brutalne ataki ze strony rywali - tutaj mam na myśli w szczególności Meliksona. Nie chciałbym żeby w składzie pojawili sie Boukhari, Branco czy "Żuraw" bo wiadomo że nie wiążemy z nimi żadnej przyszłości. Mam nadzieje że te 3 ostatnie mecze rozegrają w pełnym wymiarze Rios, Sivakov i Garguła no i może jest ktoś zdolny z MES-y ale to już trenerzy wiedzą najlepiej.
|