Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44524
Stary 19.05.2011, 10:58
Karherop napisał(a):Wyświetl post
to był okres przygotowawczy więc o czym my gadamy ? czy można rozliczać zespół ze zwykłych jednostek treningowych ?

ta drużyna z każdym kolejnym spotkaniem się dociera , jeśli w tym roku zdobyliśmy mistrzostwo 3 kolejki przed końcem , bo bądz co bądz fatalnym sezonie ( szczególnie pierwszej połowie )) gdzie w pewnym momecie większośc spisywała ten sezon na straty , za rok , ta drużyna na pewno będzie grać o niebo lepiej . Wisła nie ma zamiaru się osłabiać i jeśli ktoś z niej odejdzie to co najwyżej jeden podstawowy zawodnik ( o ile wogóle ) .

Widzę przyszłość Wisły w różowych barwach , tym bardziej jeśli rywale nie kwapią się nas gonić .

Chodzi mi o coś innego. Owszem zdobyliśmy to mistrzostwo, ale gołym okiem widać ze nie prezentujemy poziomu który dawałby nam szanse w europejskich pucharach. Wystarczy ze ktoś nas mocniej przyciśnie, to zaraz tracimy gola. Ktoś zagra mądrze z kontrataku, to samo. Tak było z Górnikiem, Śląskiem czy Bytomiem. Boki obrony są słabe, atak zależy tylko od Cwetana. Pomoc jest dobra, ale brakuje klasowych skrzydłowych. Bo Kirm i Mały na ligę są dobrzy, ale jak przyjdzie zagrać z kimś lepszym to może być problem. Na odpowiednim poziomie grają Chavez, Pereiko, Wilk, Maor i Cwetan, reszta jeszcze musi spory postęp zrobić.
Warto czasami zrobić krytyczną ocenę, nawet najlepszej drużyny w sezonie, żeby nie powtórzyła się
Levadia.
Niezbędne są wiec transfery, 2-3 klasowych obrońców. W tym jednego pewnego środkowego. Q jest niezłym zawodnikiem, ale nie prezentuje tego poziomu co Chavez i raczej już nie będzie go prezentować. Boki obrony są słabe, należy je wzmocnić. Paljic to dobry piłkarz, gra ofensywnie i jest bardzo dynamiczny, tylko nie wiadomo jak duży może zrobić postęp w obronie. Erik to zawodnik na ławę, nie na pierwszy skład.
Sobolowi tez trzeba dobrej konkurencji w postaci jakiegoś klasowego defensywnego pomocnika.
Tak wzmocniony zespół może coś ugrać w Europie.
Odpowiedz cytując