|
Obecnie każda matura rozszerzona (lub podstawowa, oprócz obowiązkowego polskiego, majcy i języka obcego) jest zdana, niezależnie ile będziesz mieć punktów. Nie przyjdziesz to po prostu będziesz miał napisane ,,Zdał z wynikiem 0%." (coś w ten deseń). To samo tyczy się dodatkowych egzaminów ustnych. U mnie w szkole wałkowano ten temat trochę.
|