|
mecz z Legią to nigdy nie będzie mecz bez znaczenia nawet jeśli to będzie tylko i aż walka o prestiż.Patrząc na to jak Maaskant prowadził Wisłę w całym sezonie, wielu zmian w skłądzie bym się nie spodziewał.Obrona raczej bez zmian bo i wielkiego pola manewru tam niema.W pomocy za Wilka wejdzie Sivakov i przy ewentualnym zawieszeniu Małego otworzy się szansa dla Garguły lub Riosa ( Maor pewnie zajoł by miejsce na skrzydle). W ataku zapewne Genkov, z zaznaczeniem ze koło 65-70 min moze zmienić go Żuraw albo Rios. Myśle że kolejny mecz z Zagłebiem może być tym gdzie więcej szans dostaną zmiennicy.W klubie już pewnie postawiono krzyżyk na kilku zawodnikach i dawaniem im kolejnej szansy nie miało by sensu.Wierze w umiejętość motywowania zawodników przez trenera, bo widać że po niedzieli dał im sporo wolnego, i nie chcial bym żeby takie rozlużnienie było widać na boisku.
|