Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44521
Stary 19.05.2011, 10:10
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
jova, jesli zaliczasz Chaveza do transferu bardzo dobrego a Wilka do przydatnego to ja nie mam pytan. Nie umniejszajac Osmanowi ale jesli jego zaliczasz do bardzo dobrego transferu to kupno Wilka nalezy uznac genialnym !!!
Ja uważam , że oba transfery Wilka i Chaveza to były przysłowiowe strzały w dziesiątkę. Za każdym razem gdy widzę Wilka w wyjściowym składzie, jestem wręcz PEWNY że zdominujemy środek pola , a co za tym idzie obrońcy będą mieli mniej pracy. Gdyby jeszcze Czarek popracował nad strzałem z dystansu, bo często próbuje, lecz żadko trafia w bramkę
Odpowiedz cytując