tomasz_19 napisał(a):

|
jeżeli jest dobry i ma szanse przyjść do nas za niewielkie pieniądze to nie widzę przeszkód, w końcu jest u nas bieda w środku defensywy...
|
http://www.transfermarkt.de/en/boban...ler_24011.html
ma szanse przyjść za darmo, poza tym 23 mecze/6 goli- może wreszcie byśmy poprawili stałe fragmenty
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/kup...wiadomosc.html
problem Kupisz zlikwidowany, Jaga chce milion euro


, tą ligę to naprawdę popier*** Genkov 500tys, Melikson 675, a oni za Kupisza krzyczą milion
