Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44520
Stary 19.05.2011, 10:09
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
jeżeli jest dobry i ma szanse przyjść do nas za niewielkie pieniądze to nie widzę przeszkód, w końcu jest u nas bieda w środku defensywy...
http://www.transfermarkt.de/en/boban...ler_24011.html

ma szanse przyjść za darmo, poza tym 23 mecze/6 goli- może wreszcie byśmy poprawili stałe fragmenty




http://sport.onet.pl/pilka-nozna/kup...wiadomosc.html

problem Kupisz zlikwidowany, Jaga chce milion euro, tą ligę to naprawdę popier*** Genkov 500tys, Melikson 675, a oni za Kupisza krzyczą milion
Odpowiedz cytując