Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3972
Stary 19.05.2011, 10:08
Cytat:
Znajomi z Holandii, którzy dziwili się, że przyjął pan ofertę pracy w Wiśle, już gratulowali mistrzostwa? Dostałem setki wiadomości. W trakcie naszej rozmowy napisał Marc Overmars, dzwonili ludzie ze sztabu reprezentacji. To bardzo miłe.
Overmars to był kozak, fajnie śmigał na skrzydłach Ajaxu Arsenalu Barcy i reprezentacji Pomarańczowych
Odpowiedz cytując