zbymak napisał(a):

Cytat:
|
Znajomi z Holandii, którzy dziwili się, że przyjął pan ofertę pracy w Wiśle, już gratulowali mistrzostwa? Dostałem setki wiadomości. W trakcie naszej rozmowy napisał Marc Overmars, dzwonili ludzie ze sztabu reprezentacji. To bardzo miłe.
|
Overmars to był kozak, fajnie śmigał na skrzydłach Ajaxu Arsenalu Barcy i reprezentacji Pomarańczowych
