|
Sartre.Ja wiem że to ma tyle wspólnego z atmosferą na stadionach co nic, ale schemat myśleniowy większości ludzi jest taki: jest stadion?Sa nia nim kibice? to tam sie zgaduja i odstawiają takie rzeczypotem jak ta w Piekarach Śl... Poza tym większośc ludzi jest zawsze za rozwiazaniami radykalnymi, które nawet wbrew logice są na pokaz skuteczniejsze niż działania systemowe. I choćbym 100 osób namówił na poparcie kibicowskich sprawa to pozostałe 900/1000 jest za surowymi karami, zamykaniem stadionów, a i pewnie sporo z nich do łagrów by nas wysłala. Tego nie zmienisz.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 19.05.2011 o godz. 09:51.
|