|
Jeleń jako jeden z niewielu co zrobił kariere zagranicą wyjechał z Płocka do Auxerre w wieku 25 lat, więc może niech Sobiech który ma 20 lat niech jeszcze chwile pogra w naszej lidze,ustabilizuje forme..
Ostatnio edytowane przez AYALA : 19.05.2011 o godz. 09:45.
|