AYALA napisał(a):

|
Co do Sobiecha to uważam że dla jego rozwoju powinien pograc chcociaż jeszcze rok w naszej lidze.
|
Klich to jakaś pomyłka. Kolejny "młody" i "zdolny" inaczej.
Wracając jeszcze do transferów dokonywanych przez JW to oczywiście zdarzało mu się brać zawodników na kilogramy, ale byli to zwykle zawodnicy z karta w ręku z Bałkanów, albo Ameryki Płd. Kilku zawodników wcisnęli mu też "zaufani" menago, ale tak dzieje się prawie wszędzie. Jednak patrząc po ostatnich dwóch okienkach transferowych to jego koncepcja zmieniła się i próbuje kupić zawodników, którzy naprawdę wzmocnią zespół. Trzeba przyznać też, że trzon drużyny został kupiony za jego pieniądze w ciągu 3 ostatnich lat. O losie Sobiecha mogą zdecydować decyzje personalne. Na puchary szanse są nikłe nawet matematycznie, więc los trenera jest niepewny
