Semper Fidelis 1985 napisał(a):

|
W pierwszym składzie Jovanić, Guła, Boukhari (jak zdrowy)
|
Zwłaszcza Boukhari nie ma przyszłości w klubie bo kończy mu się wypożyczenie. Dodatkowo o ile nie był w formie w tamtej rundzie to teraz ona musiała sięgnąć już dna.
Łukaszowi Gargule można dać ta szansę by jeszcze próbował udowodnić przydatność, ale wydaje się, że raczej go sprzedamy do PGE.
Jovanicia najlepiej trzymać jak najdalej od pierwszej jedenastki. Chyba najbardziej nieudany transfer gotówkowy ostatnich lat w Wiśle. Ale kupiliśmy go wtedy gdy nie mieliśmy dyrektora sportowego, a zawodników szukało się na youtubie'ie. Mam nadzieję, że poszukiwanie dla niego nowego klubu idą dobrze.
No i gramy przecież z Legią, możemy sprawdzić jednego, dwóch zawodników, ale nie możemy zagrać rezerwami w takim meczu.
------------------------------- Pareiko----------------------------------
-----Cikos-------- Chávez-----------Jaliens ----- (nowy pomysł na tę pozycję)
---------------------------------------------------------------------------
-------------Sobolewski----------------------Garguła-----------------
----------------------------Melikson-------------------------------------
---Małecki-----------------------------------------------------Paljić----
--------------------------------Genkov----------------------------------