Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2550
Stary 19.05.2011, 08:46
adamd303 ta tez jest jak dupcia orangutana. Nie ma porównania do Dubickiego, był on o wiele gorszy technicznie od Maora. A bramki przypadkowe? Kolego 3/4 bramek jest przypadkowych, ale kto Ci się przyzna. W meczu z Ruchem Maor na pewno nie myślał o tym by strzelać między nogami tylko by strzelić, to nie jego wina że bramkarz puścił między nogami piłkę..
Śmieszny ten post i trochę bez sensu jak dla mnie. Bo jakby nie było strzela się bramki tak by bramkarz nie miał szans, albo tak by popełnił błąd. Pozdrawiam


Odpowiedz cytując