Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18524
Stary 19.05.2011, 08:39
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Choćby po to, aby każdy miał swoje miejsce, żeby nie było tak jak teraz że na młynie są dziadki i ludzie z szalikami Polski.
Dokładnie o to również mnie chodzi. Żeby się "przeczyściły" inne sektory. Tak trochę mi się marzy, żeby docelowo na C siedział młyn a na połowie E ( od strony C) albo na G taki "mini-młyn" - trochę uboższa ale jednak aktywna druga połowa młyna. Czyli tacy goście jak ja, nie wariujący ( podskoki i inne), ale cały cały czas dopingujący aktywnie. Reszta stadionu niech sobie będzie piknikowa. Nie wiem, może dobrze by było gdyby klub przy sprzedaży biletów wskazał takie miejsce. Np - "sektor na którym można stać". Na siedząco jednak nie da się dopingować na maksa. Chwilę to jakoś wychodzi ale na dłuższą metę człowiek "przysypia".
Myślę, że po oddaniu całego stadionu miejsca na to będzie aż nadto.
Odpowiedz cytując