Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2548
Stary 19.05.2011, 08:27
kha1 napisał(a):Wyświetl post
Znając Wojciechowskiego, to powie, że chce 5mln € i sprawa się skończy, więc emj10 nie wiem czy dobrze robisz, chwaląc (na swój sposób) teraz JW ;-)
A czemu mam nie chwalić? Przecież zapewne powiedział, że chce 5 baniek i ma prawdo do tego. Jakby sprzedał go za 2 bańki to byłby z niego mega frajer.

JW ma obecnie w swojej stajni naprawdę dobre konie. Za każdego z trójki Sadlok, Sobiech, Mierzejewski może zgarnąć 2-3 bańki euro.
Chodzi mi przede wszystkim o głosy, że Sobiech był nie warty 1 mln euro i JW niszczy nasz krajowy rynek transferowy. Okazuje się, że nic nie niszczy tylko ma łeb na karku.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 19.05.2011 o godz. 08:29.
Odpowiedz cytując