Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18523
Stary 19.05.2011, 08:27
dostuffca napisał(a):Wyświetl post
otworzą, bilety będzie można sprzedawać od czwartku, kompletu nie będzie i taaaa daaaa > "po co mamy spieszyć się z oddaniem kolejnej trybuny, skoro Wisła nie potrafi wypełnić trzech, którymi już dysponuje"?
Choćby po to, aby każdy miał swoje miejsce, żeby nie było tak jak teraz że na młynie są dziadki i ludzie z szalikami Polski.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując