dostuffca napisał(a):

|
otworzą, bilety będzie można sprzedawać od czwartku, kompletu nie będzie i taaaa daaaa > "po co mamy spieszyć się z oddaniem kolejnej trybuny, skoro Wisła nie potrafi wypełnić trzech, którymi już dysponuje"?
|
Choćby po to, aby każdy miał swoje miejsce, żeby nie było tak jak teraz że na młynie są dziadki i ludzie z szalikami Polski.