|
Rozne sa interpretacje, aczkolwiek mi mowila nauczycielka od angielskiego, ze faktycznie na ustna rozszerzona mozna nie przyjsc. To tak jakby sie mialo 0pkt. a wynikow z ustnych nigdzie sie nie bierze pod uwage. Wynik 0pkt. z ustnej nie moze od razu kasowac wyniku z pisemnej. Zastanawia sie ktos moze nad ekonomia na UJ? Jakies wiesci jak tam jest?
|