Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2738
Stary 19.05.2011, 08:16
Rozne sa interpretacje, aczkolwiek mi mowila nauczycielka od angielskiego, ze faktycznie na ustna rozszerzona mozna nie przyjsc. To tak jakby sie mialo 0pkt. a wynikow z ustnych nigdzie sie nie bierze pod uwage. Wynik 0pkt. z ustnej nie moze od razu kasowac wyniku z pisemnej. Zastanawia sie ktos moze nad ekonomia na UJ? Jakies wiesci jak tam jest?

Odpowiedz cytując