Wyświetl pojedynczy post
Ar222
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 19.05.2011, 08:15
Spokojnie Panowie, wiadomo, że nikomu wynik z Legią nie zwisa i jestem przekonany, że Maaskantowi też nie. To nie jest minimalista, który teraz siądzie na laurach i każe się wachlować i szampanem polewać. Jeżeli widzi, że paru grajkom przyda się odpoczynek, a paru chce posprawdzać zanim zdecyduje o ich przyszłości, to ja mu jestem skłonny zaufać. Nawet jeśli ten mecz zostanie potraktowany trochę testowo pod kątem ostatniej szansy dla tych, którym się kończą kontakty i ogrywania obiecującej młodzieży, to na pewno nie będzie to wyglądać tak, że wystawiamy rezerwy i sobie chłopcy biegajcie...

Trochę spokoju...
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
__________________________________________________
Lubisz dobrą fantastykę? Jeśli tak, to zapraszam na moją stronę:
https://www.patreon.com/ArturPlatek
Odpowiedz cytując