|
Do Sartre: Moim zdaniem ten wywiad był po to, żeby przedstawić racje i opinie obu stron barykady. Po jego przeczytaniu nie mam poczucia, że dziennikarz pokazuje kibiców jako bandziorów. Zewsząd media bombardują tylko informacjami o tym, że kibic uderzył, krzyknął czy napluł. A nikt nie mówi, co jest przyczyną takiego zachowania. Ja się chociaż dowiedziałem z tego wywiadu co siedziało w głowie Starucha, kiedy chamsko śpiewał po śmierci Wejcherta.
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
|