Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 19.05.2011, 08:05
Nie wiem o co tu ten płacz i lament. Wynik z Legią oczywiście ważny, ale odpoczynek dla podstawowych zawodników jeszcze ważniejszy. Ponadto kiedy jak nie w meczu z takim rywalem sprawdzać co są warte rezerwy i młodzi gracze? Wolę aby się ogrywali i pokazali w takich meczach bo wtedy są najbardziej miarodajne występy, po których będzie wiadomo czy z tej mąki będzie jeszcze chleb czy dać już sobie spokój.
Odpowiedz cytując