Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.05.2011, 07:53
Auxerre daje 2 mln € za Sobiecha
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,30562,t...wiadomosc.html

Jeśli to prawda to J.Wojciechowski zarobiłby na transferze tego napastnika milion € w ciągu roku.
Odpowiedz cytując