blanco napisał(a):

Z tego co się orientuję prawdopodobnie na Polonie uda się otworzyć północną , bo wszystko jest już prawie gotowe. Głowy do góry
|
otworzą, bilety będzie można sprzedawać od czwartku, kompletu nie będzie i taaaa daaaa > "po co mamy spieszyć się z oddaniem kolejnej trybuny, skoro Wisła nie potrafi wypełnić trzech, którymi już dysponuje"?