Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18522
Stary 19.05.2011, 06:10
blanco napisał(a):Wyświetl post
Z tego co się orientuję prawdopodobnie na Polonie uda się otworzyć północną , bo wszystko jest już prawie gotowe. Głowy do góry
otworzą, bilety będzie można sprzedawać od czwartku, kompletu nie będzie i taaaa daaaa > "po co mamy spieszyć się z oddaniem kolejnej trybuny, skoro Wisła nie potrafi wypełnić trzech, którymi już dysponuje"?

Odpowiedz cytując