Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44514
Stary 19.05.2011, 05:55
jova, jesli zaliczasz Chaveza do transferu bardzo dobrego a Wilka do przydatnego to ja nie mam pytan. Nie umniejszajac Osmanowi ale jesli jego zaliczasz do bardzo dobrego transferu to kupno Wilka nalezy uznac genialnym !!!
Odpowiedz cytując