Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44512
Stary 18.05.2011, 22:38
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Weszlo wytypowało Meliksona, Genkova, Pareiko, Paljica i Chaveza do najlepszych transferów Ekstraklasy.
Wilka też.
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Zajebiste zakupy były i tyle. Gdyby to okienko było podobnie udane jak dwa ostatnie, to aż strach się bać....
Lato: Jovanić, Bunoza, Chavez, Paljić, Cikos, Branco, Wilk, Boukhari, Rios, Żurawski.
Jeden bardzo dobry transfer - Chavez
Cztery przydatne: Bunoza, Paljić, Cikos i Wilk
I pięć nietrafionych.

Zima: Pareiko, Jaliens, Sivakov, Melikson, Genkov.
Trzy bardzo dobre: Pareiko, Melikson i Genkov
Jeden przydatny: Jaliens
I jeden nietrafiony.

Tak to, moim zdaniem, wygląda na dzień dzisiejszy. Nie uważam letniego okienka za jakoś szczególnie udane, a już na pewno nie za porównywalne z zimowym.
Fajnie, że z tych sześciu chłopaków, którzy niewiele dali zespołowi, tylko Jovanić ma długi kontrakt. Za to z tych, którzy sobie radzili, tylko z Chavezem i Cikosem nie mamy wieloletnich umów.

Edit: vote-for-mikey, nazwałem ich nietrafionymi transferami nie dlatego, że uważam, że byli totalnie bezużyteczni. Te transfery się nie udały, bo ci zawodnicy nie grają na odpowiednio wysokim poziomie. Przydali się tylko w pojedynczych spotkaniach, w kilku momentach, a oczekiwaliśmy od nich znacznie więcej. Dla Sivakova minimum przyzwoitości, które powinien był osiągnąć, było zastąpienie Jirsaka w pierwszym składzie, a dla Boukhariego przygotowanie kondycyjne na przeciętnym, ekstraklasowym poziomie.
Ostatnio edytowane przez jova : 19.05.2011 o godz. 01:30.
Odpowiedz cytując