Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44505
Stary 18.05.2011, 21:52
Weszlo wytypowało Meliksona, Genkova, Pareiko, Paljica i Chaveza do najlepszych transferów Ekstraklasy. Szczególnie obecność Paljica ciekawa, ale wg. mnie zasłużona - zwyzywany na wstępie od poniemieckiego drugoligowego szrotu okazał się ważnym ogniwem mistrzowskiego składu.
Oczywiście potrafię sobie wyobraźic lepszego bocznego obrońcę, ale życzę sobie więcej takich darmowych transferów które wzmacniają rywalizację w drużynie i poszerzają kadrę.

Nota bene - myślę, że gdyby Bunoza nie złamał nogi, to pewnie Jaliens grzałby ławę, a my np. nie potracilibyśmy głupich bramek z Podbeskidziem (wrzutki w pole karne) czy Koroną (hmm... znowu wrzutki w pole karne?). A jeszcze Cikosz, który daje radę, a że jest młody można się po nim spodziewać progresu.

Zajebiste zakupy były i tyle. Gdyby to okienko było podobnie udane jak dwa ostatnie, to aż strach się bać....
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując