Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18519
Stary 18.05.2011, 21:42
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
potwierdzone info, czy domysły? bo w domysłach, to telebimy też już podpięte dawno.
Potwierdzone tzn. drobne poprawki robia (o ile juz nie zrobili, to bylo ponad tydzien temu). Glownie sie doczepili o otoczenie, co chyba w ktoryms artykule w gk bylo wspomniane o drodze pozarowej dla samochodow. Co chyba teraz juz jest konczone - kwestia czy sie wyrobia z oprogramowaniem i kolowrotkami, ale skoro pisze ze testuja to chyba bedzie ok

dynek: Nie rozpoczeli bo jeszcze nie jest skonczone - ale wyglada ze z drogami i kolowrotkami (testy mozna zrobic przez weekend) sie wyrobia wiec wtedy od pn moga zaczac sprzedawac...

A jeszcze jedna rzecz ktora dalo sie zauwazyc w meczu w derbach na Wschodniej - pojawily sie jakies kable przy telebimie, ktorych na pewno nie bylo na meczu z Lechem, wiec moze cos tam robia..
Ostatnio edytowane przez WislaFan123 : 18.05.2011 o godz. 23:11.
Odpowiedz cytując