Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11215
Stary 18.05.2011, 21:15
Mam nadzieje, że przedłużą z naszym kapitanem kontrakt. Marzy mi się, żeby to Radosław Sobolewski jako kapitan wprowadził Wisłę do Ligi Mistrzów, bo z obecnej kadry nikt nie zasłużył tak bardzo na to jak Sobol.
Odpowiedz cytując