Wyświetl pojedynczy post
tomaslfc14
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18512
Stary 18.05.2011, 19:26
andrzej napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że mistrzowska feta powinna zamienić się w wielką demonstrację. Trzeba pokazać, że ta cała paranoja jest nie do zaakceptowania. Musi być o nas głośno.
Popieram! Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce póki nie jest za późno!
Odpowiedz cytując