Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
tomaslfc14
Member
Od: 06.2010
Offline
#
18512
18.05.2011, 19:26
andrzej
napisał(a):
Myślę, że mistrzowska feta powinna zamienić się w wielką demonstrację. Trzeba pokazać, że ta cała paranoja jest nie do zaakceptowania. Musi być o nas głośno.
Popieram! Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce póki nie jest za późno!
tomaslfc14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomaslfc14
Znajdź inne posty napisane przez tomaslfc14