Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44504
Stary 18.05.2011, 19:01
Ja jak rzadko jestem spokojny o to, że Valcxx ma wszystko pod kontrolą.
Byle tylko nie było bezmyślnej wyprzedaży i byle zapewniono mu odpowiednie narzędzia finansowe. Taki Skorża to potrafiłby każde pieniądze za przeproszeniem rozp..., a efektów nie byłoby widać. Holender to inna półka. Wiadomo, że nie wszyscy się sprawdzą, ale i tak powinno być nieporównywanlnie lepiej.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując