|
Ja jak rzadko jestem spokojny o to, że Valcxx ma wszystko pod kontrolą.
Byle tylko nie było bezmyślnej wyprzedaży i byle zapewniono mu odpowiednie narzędzia finansowe. Taki Skorża to potrafiłby każde pieniądze za przeproszeniem rozp..., a efektów nie byłoby widać. Holender to inna półka. Wiadomo, że nie wszyscy się sprawdzą, ale i tak powinno być nieporównywanlnie lepiej.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|