tylko że my mamy też dobry argument w postaci Euro mimo wszystko teraz się w Europie coraz więcej o nas będzie mówić, o lidze, o stadionach itd
W Wiśle mamy niejako szlak przetarty bo gra Kew juz, przykład Marcelo pokazuje że jak ktoś chce startować w europie może zacząć od nas i trafić do dobrego klubu. Wszystko zależy od tego co zdziała dla nas Stan
ps przepraszam moderatorów za ot bo chyba odbiegamy troszkę z tematem
