Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12949
Stary 18.05.2011, 17:58
tylko że my mamy też dobry argument w postaci Euro mimo wszystko teraz się w Europie coraz więcej o nas będzie mówić, o lidze, o stadionach itd
W Wiśle mamy niejako szlak przetarty bo gra Kew juz, przykład Marcelo pokazuje że jak ktoś chce startować w europie może zacząć od nas i trafić do dobrego klubu. Wszystko zależy od tego co zdziała dla nas Stan

ps przepraszam moderatorów za ot bo chyba odbiegamy troszkę z tematem


Odpowiedz cytując