Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12947
Stary 18.05.2011, 17:44
ale taka Turcja łupie się i leje gorzej od nas i jakoś tam cisną.. i tak największym argumentem jest kasa. Bo jakby tak patrzyli na klimat to i na Ukrainie czy Rosji nie grali tacy grajkowie jak teraz


Odpowiedz cytując