|
Oldpara - owszem "czasami" lepiej wydac 1lmn czasami nie.Piłkarz piłkarzowi nierówny.
ale nie zapominajcie o jedynm, że Ci co nas wyprzedzili czyli :Turcja, Grecja czy Cypr mają dla takich powiedzmy zmęczonych wyjadaczy jeden bardzo ważny argument o którym zapominamy : klimat.
Dla piłkarza 30 letniego myślicie że bardziej liczy sie poziom ligi czy klimat,pogoda, otoczenie w którym bedzie żyła jego rodzina.
chodzi o to że poza marzeniami w postaci awansu LM, My nie mamy czym skusić grajka....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|