Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12945
Stary 18.05.2011, 17:38
Oldpara - owszem "czasami" lepiej wydac 1lmn czasami nie.Piłkarz piłkarzowi nierówny.

ale nie zapominajcie o jedynm, że Ci co nas wyprzedzili czyli :Turcja, Grecja czy Cypr mają dla takich powiedzmy zmęczonych wyjadaczy jeden bardzo ważny argument o którym zapominamy : klimat.
Dla piłkarza 30 letniego myślicie że bardziej liczy sie poziom ligi czy klimat,pogoda, otoczenie w którym bedzie żyła jego rodzina.

chodzi o to że poza marzeniami w postaci awansu LM, My nie mamy czym skusić grajka....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując