Oldpara ja już o tym wiele razy pisałem ( ostanio o Seedorfie

choć to był akurat nierealny transfer )
12 lat temu pykaliśmy Trabzonspor w dwumeczu bodajże 8-1 a dziś pewnie byłoby na odwrót..
W sumie najlepszą okazję mielismy koło 2004 roku kiedy euro w PL było tanie i można było za nie kupić więcej i dać więcej, no ale to był początek oszczędności który wiadomo gdzie nas zaniósł.
Mam nadzieję że nasz sztab nawet jak ściągnie kogoś komu będzie trzeba dać 600tyś euro rocznie to na prawdę będzie to gwiazda naszej ligi. A jest paru ciekawych grajków na rynku

Zenden
Giuly
Pierre Alain Frau
Dede
jest tego troszkę pozostaje kwestia dogadania się
