Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12944
Stary 18.05.2011, 17:34
Oldpara ja już o tym wiele razy pisałem ( ostanio o Seedorfie choć to był akurat nierealny transfer )
12 lat temu pykaliśmy Trabzonspor w dwumeczu bodajże 8-1 a dziś pewnie byłoby na odwrót..
W sumie najlepszą okazję mielismy koło 2004 roku kiedy euro w PL było tanie i można było za nie kupić więcej i dać więcej, no ale to był początek oszczędności który wiadomo gdzie nas zaniósł.
Mam nadzieję że nasz sztab nawet jak ściągnie kogoś komu będzie trzeba dać 600tyś euro rocznie to na prawdę będzie to gwiazda naszej ligi. A jest paru ciekawych grajków na rynku
Zenden
Giuly
Pierre Alain Frau
Dede
jest tego troszkę pozostaje kwestia dogadania się
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 18.05.2011 o godz. 17:54.


Odpowiedz cytując