szprotson napisał(a):

Na przykład ?
A czy komin ? Jeśli Melikson dostaje 400, to nie zdziwie sie jak nowy trasnfer jeśli będzie głośnym nazwiskiem dostanie 500.
a od 500 do 600 to już tylko 100 czyli taki Janusz Gol pewno
E:napewno? A ja słyszałem o takiej kwocie właśnie w kontekście Maora.
|
Sam nie wiem, ale wydaje mi się, że czasem lepiej zakontraktować wolnego gościa za 1 mln EUR niż kupić kogoś za 600 tys i płacić mu 400 tys/rok. Kasowo wyjdzie tak samo (przynajmniej w 1 roku), a klasa piłkarza jakiego możemy zakontraktować nieporównywalna. Imho w tą stronę powinniśmy iść jeśli chodzi o Ekstraklasę. Tak robili Turcy, Grecy, Cypryjczycy i inne narody które teraz spoglądają na nas gdzieś z góry, z Ligi Mistrzów.