Wyświetl pojedynczy post
Jeden
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 18.05.2011, 16:28
licoo napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego wszyscy piszą o tym rozstawieniu jakby to było nie wiadomo co? Kiedyś zawsze byliśmy rozstawieni, tylko że to była ówczesna II runda, po czym w III trafialiśmy zawsze na mocnego przeciwnika. Teraz jest to samo, co z tego że będziemy rozstawieni w III rundzie, jak w IV nie będziemy rozstawieni i znów wylosujemy teoretycznie mocniejszego przeciwnika. Ktoś może już podać, jacy to mogą być przeciwnicy w IV rundzie?
Bo to jest bardzo ważne!tak w poprzednich latach byliśmy zawsze rozstawieni i tylko raz nie wykorzystaliśmy tego( Levadia).W 4 rundzie przy odrobinie szczęścia możemy dobrze wylosować i mieć nadzieje na awans będa tam zapewne 2-3 zespoły w realnym zasięgu .
Odpowiedz cytując