Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12940
Stary 18.05.2011, 16:11
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Na przykład ?

A czy komin ? Jeśli Melikson dostaje 400, to nie zdziwie sie jak nowy trasnfer jeśli będzie głośnym nazwiskiem dostanie 500.
a od 500 do 600 to już tylko 100 czyli taki Janusz Gol pewno
Akurat Melikson na pewno nie zarabia 400 tysięcy - tyle zarabia Jaliens i na pewno jest to najwyższy kontrakt w drużynie. Drugi pewnie Garguła ze swoimi 350 tysiącami.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując