szprotson napisał(a):

Na przykład ?
A czy komin ? Jeśli Melikson dostaje 400, to nie zdziwie sie jak nowy trasnfer jeśli będzie głośnym nazwiskiem dostanie 500.
a od 500 do 600 to już tylko 100 czyli taki Janusz Gol pewno
|
Akurat Melikson na pewno nie zarabia 400 tysięcy - tyle zarabia Jaliens i na pewno jest to najwyższy kontrakt w drużynie. Drugi pewnie Garguła ze swoimi 350 tysiącami.