Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18510
Stary 18.05.2011, 16:04
Cytat:
Pamiętacie jak rozpoczynali budowe węzła mogilskiego co turcy wygrali przetarg, dostali tam 90% pieniedzy i przez 2 lata nie kiwnęli palcem i ...tak sie skonczyłą przygoda. Turcy nie zrobili nic, zarobili w ch** a Jacek M. ogłasza po 2 latach kolejny przetarg jak gdyby nigdy nic.
do tego wylądowali tam kosmici, którzy wcześniej zjedli wszystkie owce od Orawy aż po Wielkopolskę. Gdyby miasto do Turków podeszło z głową to rondo byłoby skończone w terminie i taniej niż w przypadku drugiego przetargu. Ale a. miasto poszło na udry b. nie o tym jest ten temat.

Nasz stadion to kpina i farsa - ale tak jak napisał Arapaho - nic z tym się nie zrobi, bo ludziom się nie chce. A jak już się komuś zechce (patrz były radny Olszówka) to i tak machina urzędnicza szybciutko pokazuje miejsce w szeregu. Na zainteresowanie mediów sprawą też bym nie liczył - pamiętajcie, że teraz newsem dnia jest który stadion zostanie zamknięty, a nie który stadion zostanie wybudowany.

Odpowiedz cytując