Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4057
Stary 18.05.2011, 15:27
Czyli juz widac jakis progres - Maaskant woli szybciej zaczac przygotowania by potem nie było problemow z grą. Ten turniej w Estoni z tymi druzynami co zostały wymienione to bardzo dogry pomysl.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 18.05.2011 o godz. 16:01.
Odpowiedz cytując