Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12934
Stary 18.05.2011, 14:29
Walter proponował Musze 600 tys euro na sezon, aby ten podpisał nowy kontrakt (jeszcze przed odejściem). Myślę, że w tych okolicach byliby w stanie również teraz zapewnić mu taką pensję. Ale czas pokaże co i jak. Na pewno jego powrót to byłoby super wzmocnienie. Można wtedy pozbyć się i Skaby i Antolovica (drugim bramkarzem byłby np Szumski a trzecim Machowski)
Odpowiedz cytując