|
Walter proponował Musze 600 tys euro na sezon, aby ten podpisał nowy kontrakt (jeszcze przed odejściem). Myślę, że w tych okolicach byliby w stanie również teraz zapewnić mu taką pensję. Ale czas pokaże co i jak. Na pewno jego powrót to byłoby super wzmocnienie. Można wtedy pozbyć się i Skaby i Antolovica (drugim bramkarzem byłby np Szumski a trzecim Machowski)
|