Podaję propozycję kilku dozwolonych do wywieszania na stadionach apolitycznych transparentów

:
"Cała liga się raduje że PO nam panuje!",
"Aż od morza do Pułtuska cala Polska wielbi Tuska!"
"Za premiera Tuska uśmiechaj się i podziwiaj Buzka"
"Nie obelgi i nie wrzaski lecz kulturalne oklaski!",
"Na co szale mi czy race gdy Piterę wnet zobaczę!",
"Nawet na zamknietym stadionie serce me do PO płonie!"
"Już teraz wiem, że dni sa tylko po to, by do Niego wracać każdą nocą złotą. Nie znam słów, co mają jakis większy sens jeśli tylko jedno- jedno tylko wiem:Być tam, zawsze tam gdzie Tusk"
"Huliganów mało, a nas bardzo wielu.POnad nami świeci Słońce Peru"
"Używaj węża jako oręża, a będąc leserem zostaniesz premierem!"
"Zamknąć boiska i Orliki - na cmentarzach mamy wyniki!"
"Jeden do zera, niech żyje Julia Pitera!"
"Na co boiska i kopanie jak POd stolem się dostanie?"
"Na ch.. boiska i meczyki, przy stoliku dzis wyniki ! "