iiYama napisał(a):

Arapaho
Jeżeli masz coś wspólnego z budowlanką, znasz przepis który podważy wypowiedź i twierdzenie pani N. i jesteś pewien tego co twierdzisz to może by powysyłać do prasy i mediów informację jak ZIKIT znów kręci.
|
Już wiele razy wysyłałem maile do prasy, radnych etc. ale jeśli z kilkunastu tysięcy kibiców -stadionem interesuje się powiedzmy 5-10 to tylko świadczy o nas i powiem brutalnie mi się już nie chce nic wysyłać .
Jak ktoś chce to może wysłać do gazet początek Warunków Technicznych,pogrubione o zmianach :
ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY
z dnia 10 grudnia 2010 r.
zmieniające rozporządzenie w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie
Na podstawie art. 7 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo budowlane (Dz. U. z 2006 r. Nr 156, poz. 1118, z późn. zm.2)) zarządza się, co następuje:
- span.t376-1 { color: black; }§ 1. W rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz. U. Nr 75, poz. 690, z późn. zm.3)) załącznik nr 1 otrzymuje brzmienie określone w załączniku do niniejszego rozporządzenia.
p.t613-2 { margin-left: 7.1pt; }span.t613-1 { color: black; }§ 2. Jeżeli przed dniem wejścia w życie niniejszego rozporządzenia:
1) został złożony wniosek o pozwolenie na budowę lub odrębny wniosek o zatwierdzenie projektu budowlanego i wnioski te zostały opracowane na podstawie dotychczasowych przepisów,
2) zostało dokonane zgłoszenie budowy lub wykonania robót budowlanych w przypadku, gdy nie jest wymagane uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę
- stosuje się przepisy dotychczasowe.
Wiec zmiana przepisów to ŚCIEMA . Szczególnie że inwestorem jest urząd i to urzędnicy zatwierdzają to wszystko. Jedyne wytłumaczenie to zły projekt lub braki w nim co właściwie na jedno wychodzi .